Kniha návštev

Poďakovanie❤️

Dátum: 30.06.2022 | Vložil: Jana Kompanová

Od roku 2017 ste boli súčasťou nášho života,neskutočne krásne roky prežité našimi deťmi práve u vás zanechali na nich úžasné výsledky,ďakujeme za všetko,za lásku,ktorú dostávali,za výchovu,za vedomosti a skúsenosti,ďakujeme za čas,ktorý ste im venovali a pevne verím,že naše cesty sa ešte spoja a naši chlapci sa prídu pochváliť ako napredujú ďalej svojim životom vďaka pevným základom,ktoré si vybudovali práve u vás...ďakujeme pani riaditeľka,ďakujeme pani učiteľky Vierka a Ingridka,ďakujeme Katka a Silvika,ďakujeme všetkým ostatným pani učiteľkám,pani upratovačkám,aj pani kuchárkam...navždy zostanete v našich ❤️❤️❤️❤️ Samko,Filipko,mamina,tatino☺️

DAKUJEM

Dátum: 29.06.2016 | Vložil: Geletova

Na konci nasho trojrocneho pobytu v skolke by som sa chcela podakovat vsetkym pani ucitelkam - a zvlast tym "nasim" zo Sovickovej triedy. Obdivujem vas - nie ste totiz len ucitelky - casto ste administrativne pracovnicky, dekoraterky, bankarky, fotografky, policajtky, cestovne sprievodkyne, osetrovatelky, dozorkyne a komediantky, suplujete mamy a prinasate nasim detom nove zazitky a pocity, na ktore nikdy nezabudnu. Dakujem za trpezlivost, ktoru ste venovali nielen detom, ale aj nam - rodicom.
Prajem vam vsetkym krasne a slnecne letne prazdniny, aby ste nacerpali energiu na novy skolsky rok a este raz - DAKUJEM

Re:DAKUJEM

Dátum: 05.07.2016 | Vložil: Nikolka

Sama by som to lepsie nenapisala :) Dakujeme za pekne slova, toto je asi jedine.ked si clovek povie,ze stoji za to vykonavat vsetky tie profesie v jednom. Ani nam nebolo vsetko jedno,ked sme vpadli do rozbehnutej triedy,kolektivu, preto, dakujeme aj my vam,ze ste nas prijali a davali nam pozitivnu spatnu vazbu..budete nam chybat,ale treba ist dalej..zelame vam vela uspechov a nielen v lete vela slnecnych dni...pančelka nikolka ;)

Vianocna besiedka

Dátum: 11.12.2013 | Vložil: Jana Geletova

Dakujem pani ucitelkam zo sovickovej triedy za perfektne pripravenu vianocnu besiedku. Bolo to naozaj krasne a priznam sa - od dojatia som mala slzy na krajicku..
Prajem vam krasne a pokojne Vianoce!
J.G.

podakovanie

Dátum: 26.06.2013 | Vložil: Katarina Kuklova

... Na všetko človek príde časom. Čo stratil, čo získal, čo ho posilnilo a kto pri ňom skutočne stojí. Kto hral len prázdnu hru. Treba sa naučiť vidieť veci také aké v skutočnosti sú. Že možno človek, ktorý má ten najkrajší úsmev, má tú najväčšiu bolesť. Že všetko je to o prítomnom okamihu, lebo ten je teraz. Že minulosť nezmeníme, že budúcnosť je neistá a že niekedy je aj jedna sekunda dôležitá...
Dakujem pani ucitelkam za krasne stravene roky v MS a hlavne p.u. Andrejke Burianovej za krasnu internetovu stranku , ktora je velmi mila a pekna. Dakujem aj pani riaditelke , ktora je fakt super. Prajem Vam krasne prazdniny a este raz : DAKUJEME !

Re:podakovanie

Dátum: 18.09.2013 | Vložil: Andrea Burianová

Vážená pani Kuklová!
Vaše detičky boli moje prvé,ktoré som si vyviedla od malinkata až po predškolákov!
Bola to úžasná trieda detí! Milé,zlaté,šíkovné deti!
Rodičia-boli ste super!
Mojim detičkám prajem hlavne veľa úspechov v škole,nech sa im darí a nech Vám rodičom robia iba samú radosť!
Ďakujem Vám!
S pozdravom
Andrea Burianová

pozdrav

Dátum: 10.12.2012 | Vložil: K.Kuklova

Dakujeme za pekny predvianocny vylet p.uc. s Kvetinkovej triedy v Parovskych Hajoch. Detickam sa urcite pacilo , vidno to aj na usmiatych detskych tvarickach na foteckach.
Prajeme Vam krásny den a veselú predvianočnu náladu.

Re:pozdrav

Dátum: 28.05.2013 | Vložil: Andrea Burianová

Vážená pani Kuklová!
Môžete sa tešiť aj na ďalšie krásne výlety a akcie, ktoré sme pre detičky vymysleli. A k tomu budete mať aj veľa krásnych fotiek.
S pozdravom
Andrea Burianová

VDAKA

Dátum: 09.11.2011 | Vložil: K.Kuklova

Dakujeme pani ucitelkam z kvetinkovej triedy za krasny vylet pre nase deticky v Parovskych Hajoch.
Nasej Rebecke a urcite aj ostatnym detickam sa veeeeelmi pacilo !!!
Ste zlate !
S pozdravom K.K.

Re:VDAKA

Dátum: 13.11.2011 | Vložil: Andrea Burianová

Vážená pani Kuklová!
Máme veľkú radosť z toho,že sa deťom páčia naše spoločné výlety.
Pripravujeme pre detičky ďalšie nové akcie na ktoré sa môžu tešiť.
S pozdravom
Andrea Burianová

Záznamy: 1 - 10 zo 12
1 | 2 >>

Pridať nový príspevok